Zapraszamy osoby niepełnosprawne do aktywności

Od stycznia 2017 r. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzgowie wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie realizuje projekt "LUS" lokalne usługi społeczne w powiecie konińskim dofinansowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 (WRPO 2014+).

Do projektu zapraszamy osoby dorosłe i dzieci/młodzież z różnymi rodzajami niepełnosprawności, do uczestnictwa w zajęciach:

• grupowych: terapii poprzez sztukę, aktywnego usprawniania,
                sportowo-rehabilitacyjnych,
  •  indywidualnych z: fizjoterapeutą, pedagogiem specjalnym, logopedą, psychologiem /
                terapeutą,
  • zapewniamy wsparcie asystentów, którzy mogą usamodzielniać w warunkach
               domowych.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, realizowane przez Fundację „Podaj Dalej” w Koninie.

W projekcie mogą wziąć udział osoby zamieszkujące na terenie powiatu konińskiego.
W bieżącym roku w projekcie weźmie udział 8 dzieci/młodzieży i 15 osób dorosłych
z niepełnosprawnością.

Rekrutacja rozpoczyna się 26 stycznia br.

Regulamin, formularze rekrutacyjne i wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie: http://podajdalej.org.pl/co-robimy/lus/

października 2017