Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Zapraszamy na spotkanie dotyczące finansowania przedsięwzięć w ochronie środowiska, realizowanych przez osoby fizyczne - TERMO 2017, PIECYK 2017

Wójt Gminy Rzgów zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie dotyczące realizowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu Programów Priorytetowych obejmujących finansowanie przedsięwzięć w ochronie środowiska, realizowanych przez osoby fizyczne:

- Termomodernizacja budynków mieszkalnych jednorodzinnych „TERMO - 2017"

-  Wymiana źródła ciepła w budynkach jednorodzinnych i lokalach mieszkalnych „PIECYK - 2017".

Na spotkaniu przedstawione zostaną najważniejsze zasady dotyczące zakresu, terminów i warunków uzyskania pomocy na ww. inwestycje.

Spotkanie odbędzie się 3 marca 2017 r. (piątek) o godzinie 12:00 na sali narad Urzędu Gminy Rzgów i poprowadzone będzie przez doradcę energetycznego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  19
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry