XX Zimowa Spartakiada Gmin Powiatu Konińskiego

W dniach 4 i 10 lutego br. reprezentacja gminy Rzgów wzięła udział w XX Zimowej Spartakiadzie Gmin Powiatu Konińskiego rozgrywanej w Golinie i Kleczewie. Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Koninie.

Miejsca reprezentacji Gminy Rzgów:
Siatkarki – II miejsce,
Siatkarze – odpadli w fazie grupowej,
Piłkarze  -  odpadli w fazie grupowej.

W siatkarskiej reprezentacji Gminy Rzgów kobiet zagrały: Monika Jaszczak, Beata Kubasik, Aleksandra Miśkiewicz, Martyna Szczepaniak, Dagmara Rządkowska, Aleksandra Janc.

W siatkarskiej reprezentacji Gminy Rzgów mężczyzn zagrali: Bartosz Dombek, Szymon Hetmańczyk, Kamil Matuszak, Hubert Musielski, Mateusz Graczyk, Witold Siepka.

W piłkarskiej reprezentacji Gminy Rzgów mężczyzn zagrali: Mateusz Szambelan, Krzysztof Szambelan, Mateusz Adamski, Michał Szwat, Wiktor Boguszewski, Wiktor Duszyński, Kordian Sakowski, Hubert Kubiak, Mateusz Woźniak.

czerwca 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA