Portal rzgow.gmina.plus daje możliwość pobierania wniosków oraz wysłania ich przez internet

text_fields ROZMIAR: A A A
  • Strona Główna Gmina Rzgów
.

XV Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów

16 grudnia 2018 r. w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rzgowie odbył się XV Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Rzgów. W zawodach startowała rekordowa liczba 7 drużyn z terenu całej gminy. Od rana odbywały się eliminacje w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. W grupie A pierwsze miejsce wywalczył KS Sokół Rzgów awansując tym samym do finału turnieju. Z grupy B do finału awansowała drużyna Jaskółek Rzgów. Zespoły Orła Osiecza i Zjednoczonych Osiecza zajęły w swoich grupach drugie miejsca, co oznaczało ich dalszą rywalizację w „małym finale”. Mecz o III miejsce wygrali Zjednoczeni Osiecza. Ostatnim spotkaniem turnieju był finał, który po wyrównanym i stojącym na bardzo wysokim poziomie wynikiem 3:2 wygrali siatkarze KS Sokół Rzgów.

Zawody zakończyły się wręczeniem zwycięzcom pucharu ufundowanego przez Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka oraz nagród rzeczowych dla wszystkich drużyn. Organizatorem turnieju przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy był Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzgowie i szkolny UKS.

brak wydarzeń

DRUKI DO POBRANIA CEEB GOSPODARKA ODPADAMI INWESTYCJE 2022 Czyste Powietrze TWÓJ DZIELNICOWY Zamówienia Publiczne DOSTEPNOŚĆ UNIA EUROPEJSKA Państwowy Fundusz Celowy Pomoc Prawna MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.