XIV SESJA RADY GMINY RZGÓW

W piątek, 29 kwietnia br., o godzinie 12:00 w sali narad Urzędu Gminy Rzgów odbędzie się XIV Sesja Rady Gminy Rzgów.

PORZĄDEK OBRAD:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokółu z XIII Sesji Rady Gminy Rzgów.
  4. Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie międzysesyjnym i dyskusja nad sprawozdaniem.
  5. Wnioski i zapytania radnych.
  6. Informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie działania Komisariatu Policji w Rychwale za rok 2015.
  7. Informacja o działalności Zarządu Oddziału Gminnego OSP Gminy Rzgów w roku 2015 oraz informacja o działalności orkiestry dętej w Rzgowie.
  8. Informacja o działalności Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzgowie w roku 2015.
  9. Rozpatrzenie projektów uchwał:
  1. w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny w Gminie Rzgów na lata 2016 – 2019,
  2. w sprawie zmiany uchwały nr 28/15 Rady Gminy Rzgów z dnia 10 marca 2015 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Rzgów,
  3. w sprawie wprowadzenia zmian w budżecie gminy na 2016 r.,
  4. w sprawie ustalenia zasad przyznawania diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych radnym Rady Gminy Rzgów.
  1. Odpowiedzi na wnioski i zapytania radnych.
  2. Sprawy bieżące, informacje, zapytania.
  3. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy