X Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2 w Sławsku

Dnia 5 czerwca na boisku sportowym ORLIK w Sławsku odbył się X Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2006-2008 wzięło udział 6 drużyn: SKP I Słupca, SKP II Słupca, Akademia Reissa Słupca,  GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, Płomień Nekla. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS I Rzgów zagrali: Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Budzyński Ignacy, Goździk Filip, Kwaśny Wojciech, Ławniczak Filip, Ptak Hubert, Rodaszewski Jakub, Szumigalski Piotr (s.Eli), Wasilewski Piotr.

W drużynie GKS II Rzgów zagrali: Cegielska Martyna, Hernas Mateusz, Kuśmierek Wiktor, Mizgalski Alan, Pęcherzewski Adam, Skowroński Mateusz, Siwik Mikołaj, Tomasik Igor, Wanot Kacper. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Michał Rek, Robert Frąckowiak.

Ostatecznie najlepsza okazała drużyna Akademii Reissa, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło drużynie SKP I Słupca. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna SKP II Słupca. Poza podium znalazły się drużyny Płomień Nekla oraz najmłodsze w stawce GKS I Rzgów i GKS II Rzgów.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Za tydzień tj. 11 czerwca (sobota) o godz. 10.00 w Koninie Żaki GKS-u Rzgów (rocznik 2007/2008) wezmą udział w V towarzyskim turnieju organizowanym przez Tulisię Tuliszków.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 2-0
SKP II  Słupca – GKS II Rzgów 7-0