Wyjazd GKS-u Rzgów na mecz Lotto Ekstraklasy LECH POZNAŃ vs ŚLĄSK WROCŁAW

Dnia 20 listopada br. 75-osobowa grupa zawodników sekcji dziecięcych ORLIK, ŻAK i MŁODZIK wraz z rodzicami i działaczami Gminnego Klubu Sportowego Rzgów wyjechała do Poznania na mecz Lotto Ekstraklasy LECH POZNAŃ – ŚLĄSK WROCŁAW. Mecz na INEA Stadionie obejrzało około 16 tysięcy widzów. Wielu z nich zaopatrzyło się w ten dzień w koszulki i szaliki w barwach ulubionej drużyny. Emocje i atmosfera panująca na stadionie udzieliły się wszystkim zebranym, dzieci głośno dopingowały swoich ulubieńców. Ku uciesze wszystkich kibiców Lech Poznań zwyciężył ze Śląskiem Wrocław 3-0. Świetne humory dopisywały w drodze powrotnej, więc wszyscy zgodnie uznali, że wkrótce ponownie odwiedzą stadion w Poznaniu.

Autor: Michał Rek

października 2017