Wygrana GKS-u Rzgów w wyjazdowym sparingu z Mirkiem Adamów

W kolejnym meczu sparingowym rozegranym 13 marca na Stadionie w Adamowie drużyna GKS-u Rzgów pokonała Mirka Adamów 12:0!

Mirek Adamów - GKS Rzgów 0:12 (0:4)

Bramki dla GKS-u Rzgów: Kamil Juśkiewicz (3), Norbert Szambelan (3), Rafał Bukiewicz (2), Michał Szwat (2), Rafał Galant (1), Tomasz Ostrowski (1).

Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: T. Świerczewski, M. Szambelan, P. Ziarniak, D. Legumina, M. Adamski, J. Karmowski, K. Wrzaskowski, M. Szwat, T. Ostrowski, S. Kubacki, M. Woźniak, K. Juśkiewicz, R. Galant, R. Bukiewicz, H. Chojnacki, N. Szambelan, K. Sakowski, Sz. Fabisiak. Trener: P. Lewandowski

Drużyna GKS-u Rzgów od początku kontrolowała przebieg tego spotkania. Zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe, jednak w 75 minucie zawodnicy Mirka Adamów zeszli z boiska. Cieszy skuteczność naszych zawodników i kolejna wygrana w sparingu przed rundą wiosenną. Jednak to nie koniec przygotowań do wiosennych rozgrywek. Już za tydzień w kolejnym meczu sparingowym zmierzymy się z drużyną Piasta Grodziec. Dokładny termin i miejsce sparingu podamy później.

Autor: Michał Rek

grudnia 2017