Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Wycieczka do kina Helios w Gnieźnie

Dnia 27.06.2017 r. uczestnicy Środowiskowego Ogniska Wychowawczego w Sławsku (14 dzieci) wraz z 3 opiekunkami pojechali do kina Helios w Gnieźnie na projekcję filmu „Auta 3”.

Cele i zadania programowe wyjazdu:
- udział w seansie kinowym zwiększający kompetencje społeczne i obywatelskie, świadomość i ekspresję kulturalną,
- integracja uczestników i wzmocnienie więzi koleżeńskiej,
- kształtowanie wrażliwości estetycznej,
- kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych (kino) oraz w środkach transportu.

Krótki opis filmu: Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację ultraszybkich aut. Wrócić do gry pomaga mu młoda, pełna zapału mechaniczka, Cruz Ramirez, która obmyśliła autorski plan zwycięstwa. Jak zawsze służy mu ekspercką poradą Hudson „Huragan” Hornet, legenda wyścigów. I choć na swojej drodze Zygzak napotkał kilka niespodziewanych zakrętów, udowodnił, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

Bajka skończyła się po 1,5 godziny, które minęło jak pięć minut. Po bajce pojechaliśmy na poczęstunek do McDonalda, gdzie dzieci bawiły się równie dobrze. Nie mięliśmy jeszcze dość wrażeń i pełni zapału udaliśmy się do Katedry Gnieźnieńskiej podziwiać jej cudowne wnętrze. 

Po wyjściu z Katedry poszliśmy wspólnie na lody, a uśmiechnięte buzie świadczyły o dobrze spędzonym popołudniu.  Naładowani pozytywną energią wróciliśmy do ogniska. Po drodze wszyscy opowiadali sobie najlepsze sceny z bajki. Był to dzień pełen wrażeń. Wróciliśmy do domów w doskonałych humorach, uznając, że dzień był wyjątkowo udany.

„LUS” – Lokalne Usługi Społeczne w powiecie konińskim


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  20
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry