Warsztaty wielkanocne

W dniu 12 kwietnia w przedszkolu w Sławsku w grupie „Biedronki ” odbyły się Warsztaty Wielkanocne.

"Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas. Wszystko, rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas, miłość do ludzi do przyrody, w zielone każdy z wiosną gra..."

Gdy wiosna zagościła już w naszym przedszkolu, zaczął się czas tworzenia świątecznych dekoracji. Właśnie z tej okazji 12 kwietnia 2017 roku zaprosiliśmy rodziców do przedszkola na Wielkanocne warsztaty plastyczne „Z jajem”.

Święta to czas pisanek, kaczuszek, króliczków i świątecznych dekoracji. Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość wykorzystując wszystkie dostępne materiały tworzyć swoje wymarzone prace, czyli ozdabiać jajka wielkanocne.

Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. Rodziny pracowały w miłej i przyjaznej atmosferze przy dźwiękach świątecznych piosenek. Na samym końcu odwiedził nas świąteczny zajączek, który obdarował nas pysznymi słodkościami.

Wszystkim rodzicom i dzieciom dziękujemy bardzo serdecznie za wspólnie spędzony czas i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

grudnia 2017