Warsztaty plastyczne z rodzicami z okazji dnia Matki i Ojca w grupie BIEDRONKI

W Dniu Matki 26 maja 2017 roku w grupie przedszkolnej „Biedronki” w Sławsku odbyły się warsztaty plastyczne z udziałem rodziców. Dzieci wspólnie ze swoimi mamami i tatusiami wykonywały kwiatki oraz krawaty z kolorowego papieru. Prace ozdabiane były brokatem, wstążkami i naklejkami. Zajęcia te miały na celu włączenie rodziców w proces wychowawczy w przedszkolu oraz wciągnięcie ich do zadań podejmowanych przez dzieci.

Po wykonaniu prac był czas na wspólną zabawę rodziców i dzieci (układanie klocków, zabawa samochodami itp.) Na zakończenie dzieci zatańczyły przy piosenkach związanych z Dniem Matki i Ojca. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Projekt realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach WRPO 2014-2020.

TYTUŁ PROJEKTU: „Poprawa dostępności do edukacji przedszkolnej w Gminie Rzgów, pow. koniński, woj. wlkp. oraz podniesienie wiedzy i kompetencji dzieci”

października 2017