VIII Turniej Ligowy ORLIK E1 w Koninie

Dnia 14 maja na boisku sportowym ORLIK w Golinie odbył się VIII Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Polonia Golina. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięło udział 6 drużyn: Oranje Konin, Polonia I Golina, Polonia II Golina, Hetman Orchowo, GKS I Rzgów, GKS II Rzgów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15 minut.

W drużynie GKS I Rzgów zagrali: Mikołaj Fabisiak, Jakub Galor, Joachim Jasiński, Miłosz Karmowski, Kacper Kubiak, Miłosz Kubiak, Hubert Karpiński, Adam Koziarski, Brajan Perliński, Wiktor Wiśniewski.

W drużynie GKS II Rzgów zagrali: Mateusz Antczak, Nikodem Ćwikliński, Bartosz Dziublewski, Szymon Fabiszak, Adam Kunicki, Gracjan Malinowski, Szymon Michalak, Hubert Miśkiewicz, Krystian Myślicki, Piotr Samulczyk, Patryk Wielgosik. Sztab szkoleniowy: Szymon Fabisiak, Robert Frąckowiak.

Ostatecznie najlepsza okazała drużyna Oranje Konin, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło ekipie GKS I Rzgów. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna GKS II Rzgów. Poza podium znalazła się obie drużyny Polonii Golina oraz Hetman Orchowo.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Kolejny turniej grup starszych ORLIK E1 odbędzie się 22 maja (niedziela) o godz. 10.00 w Sławsku.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:

GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 4-0
Polonia II Golina – GKS II Rzgów 0-5