VIII ROWEROWY ZAWRÓT GŁOWY

VIII Rowerowy Zawrót Głowy – to hasło pod jakim odbył się rajd rowerowy, którego punktem kulminacyjnym było gospodarstwo agroturystyczne „Leśny Zakątek” w miejscowości Rybie.

W dniu 23 września kilkudziesięcioosobowa  grupa miłośników turystyki rowerowej zebrała się przed Urzędem Gminy w Rzgowie. Mimo niesprzyjającej pogody wszystkim uczestnikom dopisywały humory.
Trasa rajdu prowadziła przez miejscowości: Grabienice, Kuchary Borowe, Jaroszewice Grodzieckie, Złotkowy do miejscowości Rybie. Tam był poczęstunek i występ chóru „Dominium” ze Sławska.
Nad bezpieczeństwem uczestników czuwały jednostkie OSP ze Rzgowa i Kurowa.
Organizatorami było "Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie” oraz Urzędy poszczególnych Gmin należących do obszaru działania LGD.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom rajdu za wytrwałość mimo niesprzyjającej aury.

października 2017