VIII Ligowy Turniej OZPN ORLIK E2 w Słupcy

Dnia 3 maja na boisku sportowym ORLIK w Słupcy odbył się VIII Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy SKP Słupca. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2006-2008 wzięło udział 5 drużyn: SKP I Słupca, SKP II Słupca, Akademia Reissa Słupca, GKS Rzgów, Płomień Nekla. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS Rzgów zagrali: Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Cieślak Mikołaj, Goździk Filip, Hernas Mateusz, Rodaszewski Jakub, Wanot Kacper, Wasilewski Piotr, Gawroński Filip, Kuśmierek Wiktor, Ławniczak Filip, Mizgalski Alan, Prus Filip, Siwik Mikołaj. Sztab szkoleniowy: Szymon Fabisiak, Robert Frąckowiak

Ostatecznie najlepsza okazała drużyna Akademii Reissa, która wysoko wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło drużynie SKP I Słupca. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna SKP II Słupca. Poza podium znalazły się drużyny Płomień Nekla oraz najmłodsza w stawce GKS Rzgów.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Za dwa tygodnie tj. 14 maja (sobota) o godz. 10.00 w Ruminie Żaki GKS-u Rzgów wezmą udział w II towarzyskim turnieju organizowanym przez Wartę Rumin. Kolejny turniej ligowy grup młodszych ORLIK E2 odbędzie się 28 maja (sobota) o godz. 10.00 w Nekli.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
SKP II Słupca – GKS Rzgów 6-0
Akademia Reissa – GKS Rzgów 3-0