VII Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2 w Słupcy

Dnia 23 kwietnia na boisku sportowym ORLIK w Słupcy odbył się VII Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Akademia Reissa Słupca. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2006-2008 wzięło udział 6 drużyn: SKP I Słupca, SKP II Słupca, Akademia Reissa Słupca,  GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, Płomień Nekla. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS I Rzgów zagrali: Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Budzyński Ignacy, Hernas Mateusz, Kwaśny Wojciech, Ławniczak Filip, Ptak Hubert, Szumigalski Piotr (s.Eli)

W drużynie GKS II Rzgów zagrali: Cieślak Mikołaj, Ćwikliński Wiktor, Goździk Filip, Karnicki Kamil, Mizgalski Alan, Prus Filip, Rodaszewski Jakub. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Michał Rek.

Ostatecznie najlepsza okazała drużyna Akademii Reissa, która wysoko wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło drużynie SKP I Słupca. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna SKP II Słupca. Poza podium znalazły się drużyny Płomień Nekla oraz najmłodsze w stawce GKS I Rzgów i GKS II Rzgów.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Za tydzień tj. 30 kwietnia (sobota) o godz. 10.00 w Koninie Żaki GKS-u Rzgów wezmą udział w towarzyskim turnieju organizowanym przez Górnik Konin. Kolejny turniej ligowy grup młodszych ORLIK E2 odbędzie się 3 maja (wtorek) o godz. 10.00 w Słupcy.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 3-0
SKP II  Słupca – GKS II Rzgów 4-0