VII Turniej Ligowy ORLIK E1 w Koninie

Dnia 7 maja na boisku sportowym ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 9 w Koninie odbył się VII Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Oranje Konin. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięły udział 5 drużyn: Oranje Konin, Polonia I Golina, Polonia II Golina, GKS I Rzgów, GKS II Rzgów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15 minut.

W drużynie GKS I Rzgów zagrali: Igor Cegielski, Mikołaj Fabisiak, Jakub Galor, Joachim Jasiński, Miłosz Karmowski, Hubert Karpiński, Brajan Perliński, Wiktor Wiśniewski.

W drużynie GKS II Rzgów zagrali: Mateusz Antczak, Nikodem Ćwikliński, Bartosz Dziublewski, Szymon Fabiszak, Adam Kunicki, Gracjan Malinowski, Szymon Michalak, Hubert Miśkiewicz, Krystian Myślicki, Jakub Samulczyk, Piotr Samulczyk, Patryk Wielgosik. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Szymon Fabisiak, Robert Frąckowiak.

Ostatecznie najlepsza okazała drużyna Oranje Konin, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło gospodarzom – GKS I Rzgów. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna GKS II Rzgów. Poza podium znalazła się obie drużyny Polonii Golina.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Kolejny turniej grup starszych ORLIK E1 odbędzie się 14 maja (sobota) o godz. 10.00 w Golinie.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:

GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 6-0

Polonia II Golina – GKS II Rzgów 0-5