VII Edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Kulturze Wielkiej Brytanii

W dniu 28 marca drużyna uzdolnionych gimnazjalistów w składzie: Anna Perczyńska, Patrycja Chęcińska i Wiktor Tyczkowski reprezentowali Szkołę Podstawową w Sławsku w VII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Kulturze Wielkiej Brytanii organizowanego przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie. Drużyna Szkoły Podstawowej w Sławsku wywalczyła I miejsce w pięknym stylu wykazując się ogromną wiedzą z zakresu historii, kultury, geografii i wiedzy współczesnej oraz dużą przewagą nad pozostałymi uczestnikami. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod okiem nauczycielki języka angielskiego Pani Joanny Sosnowskiej.