VI Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2 w Sławsku

Dnia 16 kwietnia na boisku sportowym ORLIK w Sławsku odbył się VI Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2006-2008 wzięło udział 6 drużyn: SKP I Słupca, SKP II Słupca, Akademia Reissa Słupca,  GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, Płomień Nekla. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS I Rzgów zagrali: Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Kwaśny Wojciech, Ławniczak Filip, Myszel Igor, Ptak Hubert, Szambelan Alan, Szumigalski Piotr (s.Eli), Wasilewski Piotr, Zimny Hubert.

W drużynie GKS II Rzgów zagrali: Cieślak Mikołaj, Ćwikliński Wiktor, Gawroński Filip, Goździk Filip, Hernas Mateusz, Karnicki Kamil, Kuśmierek Wiktor, Pęcherzewski Adam, Rodaszewski Jakub, Tomasik Igor, Wanot Kacper. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Szymon Fabisiak, Robert Frąckowiak.

Ostatecznie najlepsza okazała drużyna Akademii Reissa, która wysoko wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło drużynie SKP I Słupca. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna SKP II Słupca. Poza podium znalazły się drużyny Płomień Nekla oraz najmłodsze w stawce GKS II Rzgów i GKS I Rzgów.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Kolejny turniej grup młodszych ORLIK E2 odbędzie się 23 kwietnia (sobota) o godz. 10.00 w Słupcy.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 4-0
SKP II  Słupca – GKS II Rzgów 6-0