VI Turniej Ligowy ORLIK E1 w Sławsku

Dnia 23 kwietnia na boisku sportowym ORLIK w Sławsku odbył się VI Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2005/2006 wzięły udział 6 drużyn: Oranje Konin, Polonia I Golina, Polonia II Golina, GKS I Rzgów, GKS II Rzgów, Hetman Orchowo. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15 minut.

W drużynie GKS I Rzgów zagrali: Igor Cegielski, Jakub Galor, Miłosz Karmowski, Hubert Karpiński, Kacper Kubiak, Miłosz Kubiak, Brajan Perliński.

W drużynie GKS II Rzgów zagrali: Nikodem Ćwikliński, Bartosz Dziublewski, Mikołaj Fabisiak, Szymon Fabiszak, Adam Koziarski, Adam Kunicki, Gracjan Malinowski, Hubert Miśkiewicz, Krystian Myślicki, Jakub Samulczyk. Piotr Samulczyk Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Szymon Fabisiak.

Ostatecznie najlepsza okazała drużyna Oranje Konin, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło gospodarzom – GKS I Rzgów. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna GKS II Rzgów. Poza podium znalazła się obie drużyny Polonii Golina oraz Hetman Orchowo.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Kolejny turniej grup starszych ORLIK E1 odbędzie się 7 maja (sobota) o godz. 10.00 w Koninie.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:

GKS I Rzgów – GKS II Rzgów 4-1
Polonia II Golina – GKS II Rzgów 0-8