VI Gminny Turniej Piłki Nożnej Sołectw z okazji XI Dni Gminy Rzgów

Dnia 19 sierpnia br. na boisku sportowym ORLIK w Sławsku odbył się VI Turniej Piłki Nożnej Sołectw. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W turnieju wzięły udział 4 sołectwa z terenu gminy Rzgów. Mecze były rozgrywane systemem każdy z każdym. Najlepsi okazali się zawodnicy ze Sławska. Drugie miejsce zajął Zarzew. Na trzecim stopniu podium uplasowała się ekipa z Osieczy Pierwszej. Poza podium znalazła się reprezentacja sołectwa Babia.

Kolejność VI Turnieju Piłki Nożnej Sołectw:
1. Sołectwo Sławsk 9pkt
2. Sołectwo Zarzew 6pkt
3. Sołectwo Osiecza Pierwsza 3pkt
4. Sołectwo Babia 0pkt

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka oraz Prezesa GKS-u Rzgów Roberta Frąckowiaka pamiątkowe puchary i dyplomy.

października 2017