V Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2 w Koninie

Dnia 22 października na boisku sportowym ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 9 w Koninie odbył się V Turniej Ligowy OZPN ORLIK E2. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Oranje Konin. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2007-2008 wzięło udział 6 drużyn: Piast Grodziec Czerwoni, Piast Grodziec Czarni, Górnik Konin, Oranje Konin,  GKS Rzgów, Polonus Kazimierz Biskupi. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS  Rzgów zagrali: Andrzejewski Antoni, Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Jackowski Alan, Ławniczak Filip, Mizgalski Alan, Myszel Igor, Ptak Hubert, Wasilewski Piotr. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Szymon Fabisiak.

Piłkarze GKS-u Rzgów zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Nasi zawodnicy wygrali 3 mecze, 1 zremisowali i ponieśli jedynie minimalną porażkę 1-2 z Górnikiem Konin. Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców.

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
GKS Rzgów – Polonus Kazimierz Biskupi 4-0
Oranje Konin – GKS Rzgów 2-2