V Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1 w Sławsku

Dnia 30 października na boisku sportowym ORLIK w Sławsku odbył się V Turniej Ligowy OZPN ORLIK E1. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2006-2007 wzięło udział 5 drużyn: SKP I Słupca, SKP II Słupca, Czarni Ostrowite, Orły Huta Łukomska, GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS Rzgów zagrali: Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Cegielski Igor, Czajka Jakub, Fabisiak Mikołaj, Hernas Mateusz, Kubiak Miłosz, Miśkiewicz Hubert, Myślicki Krystian, Ptak Hubert, Samulczyk Jakub, Skowroński Mateusz. Sztab szkoleniowy: Przemysław Kopczyński, Szymon Fabisiak, Robert Frąckowiak.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców..

Wyniki meczów GKS-u Rzgów:
Hetman Orchowo – GKS Rzgów 0-3 wo.
SKP II Słupca – GKS Rzgów 0-2
GKS Rzgów – Czarni Ostrowite 0-1