Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów
  • Strona Główna Gmina Rzgów

V Bieg Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski

V Bieg Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski tradycyjnie odbył się w Rzgowie w dniu 26 sierpnia 2017 r o godz. 14:00.  Do rywalizacji o  tytułu Mundurowego Mistrza Wielkopolski zgłosiło się blisko 130  zawodników z różnych zakątków Polski. Uczestnicy biegu reprezentowali  Wojsko Polskie, Państwową Straż Pożarną, Ochotniczą Straż Pożarną, Straż Graniczną, Służbę Więzienną i  Policję. Była również 36-osobowa grupa amerykańskich żołnierzy z 33. Bazy Lotnictwa Transportowego z Powidza. Dziesięciokilometrowy odcinek trasy rozpoczął się i zakończył przy Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej. 
Trasa biegła malowniczymi  zakątkami Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego.
Pierwszy na mecie, z czasem 35,37 zameldował się Krzysztof Włoczewski z 12. Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie. Drugi był Michał Jamioł (straż graniczna), a  trzeci Jarosław Wawrzynkiewicz (policja). Wśród pań najszybsza była Izabela Wierzchowska (służba więzienna), która pokonała dystans w  39 minut i 17 sekund. Najlepszym zawodnikiem  z regionu konińskiego był Artur Jóźwiak reprezentujący OSP Wilczyn.

Wyniki V Biegu Służb Mundurowych przedstawiają się następująco:


Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

Pogoda w naszej Gminie

17
grudnia 2018

Dziś są imieniny:
brak wydarzeń

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
strzałka do góry