Uroczysta Inauguracja Rozgrywek III Ligi Siatkówki Mężczyzn WZPS

Dnia 23 września br. w Hali Sportowej w Rzgowie oficjalnie zainaugurowano rozgrywki III ligi siatkówki mężczyzn. Uroczystość uświetniła swoją obecnością Marta Walczykiewicz – Wicemistrzyni Olimpijska w Kajakarstwie. Zebrani fani sportu mogli obejrzeć wystawę jej medali i trofeów. Mistrzyni przybliżyła kibicom wyjątkowy sport jakim jest kajakarstwo. Był też czas na wspólne zdjęcia i autografy. Prezes LZS Orzeł Osiecza Michał Rek oraz właściciel Agencji Reklamowej ReklamowyGadżet.pl - Sponsora Tytularnego Drużyny p. Wojciech Wrociński wręczyli kajakarce pamiątkowy dyplom oraz gadżety klubowe. Następnie odbył się mecz I kolejki III ligi siatkówki, w którym LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza pokonał SALOS SL Ostrów Wielkopolski 3:0 (25:23, 25:18, 25:14). Mecz obserwowało kilkudziesięciu kibiców z gminy Rzgów i nie tylko. W przerwach między setami organizatorzy przygotowali dla zebranych konkurs z nagrodami ufundowanymi przez Martę Walczykiewicz oraz sponsorów. Po zakończonym meczu zaproszono gości, zawodników i sędziów na słodki poczęstunek przygotowany przez zarząd klubu.

grudnia 2017