Trenerzy ORANGE odwiedzili GKS RZGÓW

Dnia 8 maja Gminny Klub Sportowy Rzgów odwiedzili trenerzy ORANGE, którzy na boisku sportowym ORLIK w Sławsku przeprowadzili trening z piłkarzami sekcji MŁODZIK. W integracyjnych ogólnorozwojowych zajęciach sportowych wzięli udział także rodzice najmłodszych piłkarzy. Wizyta animatorów ORANGE odbyła się w ramach realizacji programu KLUBY SPORTOWE ORANGE, którego uczestnikiem jest GKS Rzgów. Do przeprowadzenia specjalistycznych zajęć sportowych zostało zakwalifikowanych 50 najaktywniejszych klubów sportowych z całej Polski.

Autor: Michał Rek

Zadanie publiczne pn. „Organizacja zajęć sportowych oraz rozgrywek i turniejów piłki nożnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców gminy Rzgów” jest współfinansowane ze środków Gminy Rzgów

Patronat:

października 2017