Tęczowy Zakątek

W środę 26 kwietnia 2017 r. dzieci z grupy Biedronki w Sławsku radośnie spędziły czas w sali zabaw "Tęczowy Zakątek" w Żychlinie.

W przeddzień wycieczki dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas jazdy autobusem, a także pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Każdy kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć i napić się wody. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.

grudnia 2017