Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej w Osieczy

MATEUSZ SOBCZAK Z KL.V NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W WARCABACH!

Dnia 1 kwietnia br. w Szkole Podstawowej nr 20 w Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego Szkół Podstawowych w Warcabach. W zawodach rywalizowało łącznie ponad 120 najlepszych zawodników z całego województwa wyłonionych w finałach powiatowych. Do tego elitarnego grona zakwalifikował się reprezentant Szkoły Podstawowej w Osieczy - Mateusz Sobczak z kl. V. Rozgrywki były podzielone na 8 rund. Mateusz zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Nasz zawodnik wygrał 4 pojedynki i poniósł 4 porażki. Ostatecznie w kategorii chłopców Mateusz uplasował się na XXXVII miejscu spośród 61 zawodników! Opiekunem zawodnika był p. Michał Rek.

SUKCES ANNY MICHALAK Z KLASY IV W XXI KONKURSIE WIEDZY O WIELKOPOLSCE!

Dnia 28 marca br. w Szkole Podstawowej im. J. Słowackiego w Golinie odbył się etap rejonowy XXI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Osieczy reprezentowała Anna Michalak, która zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki w dniu 15 maja. Do konkursu przygotowywała p. Urszula Andrzejewska.

ZUZANNA JANICKA Z Kl. VI NA ETAPIE WOJEWÓDZKIM KONKURSU PRZYRODNICZEGO!

Dnia 24 marca br. w Zespole Szkół nr 9 w Poznaniu odbył się Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy. Naszą gminę reprezentowała uczennica klasy VI Zuzanna Janicka, która jako jedyna zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Zuzię do konkursu przygotowywała p. Agnieszka Duszyńska.

UDANY WYSTĘP PIŁKARZY SP OSIECZA NA XXI OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU IM. OLKA RUMINKIEWICZA W KONINIE!

W dniach 24-25 marca br. w Szkole Podstawowej nr 15 w Koninie odbył się XXI Ogólnopolski Turniej im. Olka Ruminkiewicza.
Drużyna SP Osiecza została wybrana Najlepszą Drużyną Powiatu Konińskiego. Tym samym nasza reprezentacja otrzymała okazały Puchar ufundowany przez Starostę Konińskiego Stanisława Bielika.
Najlepszym zawodnikiem Powiatu Konińskiego wybrano Bartosza Szymkiewicza– bramkarza drużyny Szkoły Podstawowej w Osieczy. Bartek otrzymał Puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Posła na Sejm RP Witolda Czarneckiego.

SP Osiecza reprezentowali: Krystian Myślicki, Konrad Sabaciński, Bartosz Szymkiewicz, Bartłomiej Kierzek, Miłosz Kubiak, Kacper Kubiak, Jakub Kuśmierek, Kamil Nowak, Filip Goździk, Kacper Wanot. Opiekunem drużyny był p. Michał Rek.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  21
  luty 2020

  Dziś są imieniny:

  DRUKI DO POBRANIA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULE INFORMACYJNE WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ OCEŃ URZĄD ZAINWESTUJ W NASZEJ GMINIE GEOPORTAL POWIATU KONIŃSKIEGO


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry