Sukces Stowarzyszenia Pracownia Sławsk

W dniu 7 grudnia 2016r. w Poznaniu odbyła się uroczystość podsumowania XVII edycji Konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju obszarów wiejskich”, podczas której zostały wręczone nagrody dla laureatów Konkursu.

Konkurs zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ma na celu pobudzenie, wyszukiwanie i promowanie inicjatyw lokalnych (gminnych i powiatowych) w zakresie proekologicznej i prokulturowej strategii rozwoju obszarów wiejskich, które mogą powodować wzmocnienie konkurencyjności i atrakcyjności tych obszarów na terenie województwa wielkopolskiego.

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Pracownia Sławsk otrzymało nagrodę za projekt „Festiwal Historii i Kultury im. Marcina ze Sławska Herbu Zaremba”.

W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Rzgów, Sołtys wsi Sławsk Wiesław Czaja, przedstawiciel Pracowni Sławsk Kinga Kwiatkowska oraz Inspektor UG Rzgów Jolanta Szaraszek.

Serdecznie gratulujemy!

października 2017