Sukces Sołectwa Modła

Sołectwo Modła zajęło III miejsce w konkursie „Fundusz Sołecki - najlepsza inicjatywa”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 lipca br. w Licheniu.

Radny Grzegorz Gorzelańczyk oraz Sołtys Andrzej Pawlicki odebrali nagrodę z rąk Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego oraz Prezesa Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów Ireneusza Niewiarowskiego.

Doceniony został projekt „Nasze miejsce na Bielawach”. W wyniku realizacji zadania powstała strefa rekreacji z altaną, placem zabaw i siłownią zewnętrzną. Większość prac wykonali Mieszkańcy w ramach wkładu własnego. Oprócz funduszu sołeckiego pozyskano dofinansowanie w ramach Programu „Wielkopolska Odnowa Wsi”.

Gratulujemy!

czerwca 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA