Stypendia pomostowe dla tegorocznych Maturzystów

Od dnia 1 lipca 2019 r. została uruchomiona internetowa aplikacja do składania wniosków w XVIII edycji Programu Stypendiów Pomostowych. Dostęp do formularza znajduje się na stronie Programu Stypendiów Pomostowych: https://www.stypendia-pomostowe.pl/stypendia-i-staze-krajowe/stypendia-na-i-rok/wniosek-on-line/

Do składania wniosków o stypendium na pierwszy rok studiów zapraszamy tegorocznych maturzystów z gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków , którzy posiadają rekomendację Stowarzyszenia "Solidarni w Partnerstwie".
Szczegółowe informacje dostępne na stronie https://www.stypendia-pomostowe.pl/stypendia-i-staze-krajowe/stypendia-na-i-rok/ oraz w siedzibie Stowarzyszenia "Solidarni w Partnerstwie", ul. Główna 3 w Starym Mieście lub pod nr tel. 665 550 131.

Osoby ubiegające się o stypendium pomostowe winny posiadać rekomendację Stowarzyszenia "Solidarni w Partnerstwie". Uzupełniony wniosek o udzielenie rekomendacji należy złożyć w biurze Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” zaprasza serdecznie tegorocznych maturzystów z obszaru działania LGD na spotkanie informacyjne dot. możliwości uzyskania stypendium pomostowego na I rok studiów, które odbędzie się 17 lipca o godz. 16:00 w siedzibie Stowarzyszenia w Starym Mieście (ul. Główna 3).