Spotkanie informacyjne w sprawie stypendiów dla tegorocznych maturzystów

Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie” zaprasza tegorocznych maturzystów z obszaru działania LGD, tj. gmin: Golina, Grodziec, Rychwał, Rzgów, Stare Miasto i Tuliszków na spotkanie informacyjne dot. możliwości uzyskania stypendium pomostowego na I rok studiów, które odbędzie się 27.07.2018 r. o godz. 16:00 w siedzibie Stowarzyszenia w Starym Mieście (ul. Główna 3).

Przypominamy o trwającym naborze wniosków o stypendia pomostowe na pierwszy rok studiów dla tegorocznych maturzystów z gmin: Tuliszków, Stare Miasto, Rzgów, Rychwał, Grodziec i Golina.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.stypendia-pomostowe.pl/stypendia-i-staze-krajowe/stypendia-na-i-rok/ oraz w siedzibie Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie”, ul. Główna 3 w Starym Mieście lub pod nr tel. 665-550-131.

Osoby ubiegające się o stypendium pomostowe winni posiadać rekomendację Stowarzyszenia „Solidarni w Partnerstwie”. Uzupełniony wniosek o udzielenie rekomendacji należy złożyć w biurze Stowarzyszenia.

listopada 2018