Spotkanie otwarte z NGO

Spotkanie otwarte z NGO - woj. wielkopolskie

Zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, lokalnych grup działania, ochotniczych straży pożarnych, kół gospodyń wiejskich oraz obywatelki i obywateli oraz samorządowców zaangażowanych w sprawy społeczne na otwarte spotkanie z organizacjami obywatelskimi z województwa wielkopolskiego.

Termin: 19.05.2021 r., godz. 17:00-20:00 na platformie zoom.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu poprzez link: https://wrk.org.pl/spotkanie-otwarte-z-ngo-woj-wielkopolskie/

Osobom zgłoszonym przekazany będzie link do spotkania na platformie ZOOM.

Program spotkania:

1. Powitanie i otwarcie spotkania

2. Panel dyskusyjny: Jak radzić sobie w czasach kryzysu i mądrze wspierać organizacje pozarządowe i aktywność społeczną?

3. Jak działa krajowa Rada Działalności Pożytku Publicznego na rzecz polepszenia sytuacji organizacji pozarządowych?

4. Środki unijne na kolejnych 7 lat – na ile aktywność organizacji pozarządowych w konsultacjach proponowanych dokumentów może mieć wpływ na dostępność środków, ich wielkość oraz obszary wsparcia. Udział organizacji w tworzeniu i realizacji Krajowego Planu Odbudowy i Umowy Partnerstwa z Unią Europejską.

5. Sprawozdawczość w organizacjach pozarządowych – planowane zmiany.

6. Nie takie straszne RODO.