Spotkanie Mikołajkowe z wychowankami Domu dla Dzieci i Młodzieży w Nowym Świecie

Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Osieczy odwiedzili niecodzienni goście. Byli nimi wychowankowie Domu dla Dzieci i Młodzieży w Nowym Świecie wraz z wychowawczynią. Wydarzenie to miało charakter Spotkania Mikołajkowego, w którym wzięli udział także uczniowie tejże szkoły. Uczniowie już od kilku tygodni przygotowywali się na tę niezwykłą wizytę, własnoręcznie wykonując zaproszenie oraz prezenty i kartki świąteczne dla swoich gości. Przygotowywali się także do części artystycznej. Spotkanie uświetnił występ Zespołu Tanecznego „Osieczanki”, klasy III z piosenką „Kochany Panie Mikołaju” oraz indywidualny pokaz taneczny uczennicy klasy VI Oliwii Wanot. Spotkanie Mikołajkowe przebiegało w przyjaznej i wesołej atmosferze. Zabawy, gry i konkursy oraz świąteczne karaoke pozwoliły zintegrować się wychowankom Domu Dziecka w Nowym Świecie z uczniami Szkoły Podstawowej w Osieczy.
Gry i zabawy przygotowały panie: Lidia Gośka, Zofia Kołata, Jolanta Ptak oraz przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego – uczennice klasy VI.
Część artystyczną przygotowały: Lidia Gośka i Urszula Andrzejewska.
Organizatorem spotkania była Lidia Gośka-pedagog szkolny.

grudnia 2017