Spotkanie klasowe w Zarzewie

Dnia 3 czerwca 2016r.,w Zarzewie odbyło się integracyjne spotkanie naszej klasowej rodzinki. Tym razem okazją było  wspólne grillowanie  przy Chacie Grillowej w Zarzewie. Naszym głównym celem było zacieśnienie więzi klasowej, rekreacja, relaks na łonie natury, słowem dobra zabawa. Smakowitą atrakcją spotkania były grillowane  kiełbaski  i jak zwykle bogaty poczęstunek przygotowany przez nasze mamy. Na stole królowały różnego rodzaju  ciasta, ciasteczka oraz soki i napoje. Pani Ewa Kin,  wychowawczyni kl. II, a była inicjatorką tej imprezy. Cieszymy się bardzo, że mogła liczyć na pomoc klasowej Rady Rodziców, która dzielnie ją wspierała w realizacji przedsięwzięcia. Bez zaangażowania każdej ze stron - nauczyciel, uczniowie, rodzice – życie naszej klasy byłoby szare i nudne, a przecież troszkę zwariowana, ale ambitna klasa II a, ma założenie, by przygoda ze szkołą była kolorowa i pozostała na długo we wspomnieniach wszystkich. Główne atuty, które gwarantowały udane, wspólnie spędzone piątkowe popołudnie,  to słoneczna pogoda, przepiękny wzruszający  występ naszych  artystów, zabawy taneczne ,oblegany plac zabaw ,muzyka w tle, rozgrywki sportowe- synowie kontra tatusiowie w rozgrywkach piłkarskich oraz córeczki kontra mamusie w grze w dwa ognie, aerobik.

Fotoreportaż z klasowego spotkania oddaje namiastkę atmosfery, jaka panowała tego popołudnia wśród nas.

października 2017