Specjalne podziękowanie dla Władz Samorządowych Gminy Rzgów

W dniu 29 listopada br. odbyło się spotkanie  Ludowego Zespołu Sportowego ORZEŁ Osiecza z władzami Gminy Rzgów. Prezes Michał Rek oraz Sekretarz klubu a zarazem Kierownik drużyny siatkówki Jakub Liebelt przekazali Wójtowi Gminy Rzgów Grzegorzowi Matuszakowi i Zastępcy Wójta Lucynie Wrzyszczyńskiej pamiątkowe koszulki siatkarskie w podziękowaniu za okazane wsparcie ze strony Gminy Rzgów dla III-ligowej drużyny siatkówki LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza. Władze samorządowe pogratulowały drużynie sukcesów sportowych i życzyły kolejnych udanych występów.

kwietnia 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY