SKO w naszych szkołach

Niniejszym informujemy, że szkoły z terenu Gminy Rzgów przystąpiły do programu Szkolnej Kasy Oszczędności „SKO”, który realizowany jest w ramach konkursu „SKO w SGB”.
Celem konkursu jest edukacja dzieci i młodzieży szkół podstawowych w zakresie różnych form oszczędzania w tym między innymi:

1. propagowanie wśród uczniów członkostwa w SKO,
  2. upowszechnianie systematycznego oszczędzania i racjonalnego gospodarowania pieniędzmi,
  3. popularyzowanie wiedzy o działalności banków na przykładzie Banków Spółdzielczych,
  4. kształtowanie świadomych postaw konsumenckich przyszłych, potencjalnych klientów Banków Spółdzielczych.

Przedstawiciele LBS w Strzałkowie oddział w Rzgowie organizują spotkania informacyjne w poszczególnych szkołach na terenie Gminy Rzgów.
Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie. Więcej informacji na stronie: http://skowsgb.pl/

styczeń 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY