Siatkarze Orła Osiecza na charytatywnym turnieju siatkówki w Kazimierzu Biskupim

W dniu 13 marca na hali w Kazimierzu Biskupim rozegrany został charytatywny turniej siatkówki organizowany przez Panią Darię Walczykiewicz. W turnieju wzięło 7 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy. LZS „Orzeł” Osiecza wystąpił w składzie: Piotr Fabisiak(kapitan), Łukasz Gałecki, Jacek Pakulski, Damian Szczepaniak, Dominik Dobersztyn oraz Mateusz Szczepaniak. Nasi siatkarze trafili do grupy A razem z ZSTiH Konin, Team Stare Miasto oraz Chorzeń Konin, natomiast w grupie B zagrały zespoły Siatkarza Ostrowite, Radia Zet Gold Konin oraz Referatu Kazimierz Biskupi.

Siatkarze z Osieczy z pewnością nie zapiszą tego turnieju do udanych, gdyż po 3 zdecydowanych porażkach w grupie zakończyli udział w turnieju. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Siatkarza Ostrowite, drugie miejsce wywalczyła drużyna Radia Zet Gold Konin, a trzecie miejsce zajęli zawodnicy ZSTiH Konin.

Wyniki „Orła” Osiecza:
LZS „Orzeł” Osiecza – Team Stare Miasto  0:2 (-20, -12)
LZS „Orzeł” Osiecza – ZSTiH Konin  0:2 (-14, -13)
LZS „Orzeł” Osiecza – Chorzeń Konin  1:2 (-19, 20, -10)

Autor: Łukasz Gałecki

października 2017