Siatkarki Orła Osiecza najlepsze w II Turnieju Siatkówki Kobiet o Puchar Wójta Gminy Rzgów

Dnia 23 listopada br. w Hali Sportowej w Rzgowie odbył się II Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Rzgów. Organizatorem turnieju był klub sportowy LZS Orzeł Osiecza w ramach zadania publicznego pn. "Zostań siatkarskim Orłem! - Organizacja zajęć i rozgrywek siatkarskich dla mieszkańców gminy Rzgów" współfinansowanego ze środków Gminy Rzgów. W rozgrywkach wzięły udział 3 drużyny: LZS Orzeł Osiecza, LUKS Wilki Wilczyn oraz TG Sokół Kępno.

Drużyna LZS Orzeł Osiecza wystąpiła w składzie: Aleksandra Miśkiewicz, Julita Waleriańczyk, Natalia Samulczyk, Zuzanna Szczepaniak, Beata Kubasik, Julia Ptak, Klaudia Jarosz, Dominika Gałecka. Trener: Paweł Michalski.

Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Po niezwykle zaciętej walce I miejsce i Puchar ufundowany przez Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka wywalczyła drużyna LZS Orzeł Osiecza. Drugie miejsce przypadło ekipie LUKS Wilki Wilczyn. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna TG Sokół Kępno.

Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Rzgów Grzegorza Matuszaka oraz Prezesa LZS Orzeł Osiecza Michała Reka puchary i dyplomy.

Wyniki meczów:

LZS Orzeł Osiecza – LUKS Wilki Wilczyn 2-0 (28:26; 25:21)

LUKS Wilki Wilczyn – TG Sokół Kępno 2-0 (25:14; 25:17)

TG Sokół Kępno – LZS Orzeł Osiecza 0-2 (15:25; 20:25)

Ostateczna kolejność turnieju:

1.     LZS Orzeł Osiecza