Reprezentacja Gminy Rzgów w siatkówce na XXI Zimowej Spartakiadzie Gmin Powiatu Konińskiego

Dnia 10 lutego br. reprezentacja Gminy Rzgów wzięła udział w XXI Zimowej Spartakiadzie Gmin Powiatu Konińskiego rozgrywanej w Kleczewie.
Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Koninie.

Miejsca reprezentacji Gminy Rzgów:
Siatkarki – I miejsce (awans do Finału Rejonowego, który odbędzie się 24 lutego)
Siatkarze – odpadli w fazie grupowej

W siatkarskiej reprezentacji Gminy Rzgów kobiet zagrały zawodniczki LZS Orzeł Osiecza, uczennice Szkoły Podstawowej w Sławsku oraz absolwentki Gimnazjum w Sławsku: Beata Kubasik, Aleksandra Miśkiewicz, Martyna Szczepaniak, Natalia Samulczyk, Zuzanna Szczepaniak, Aleksandra Bukowiecka, Aleksandra Janc, Agata Urbaniak, Olga Urbaniak oraz Julia Bolewska. Trener: Justyna Frasz-Ignaczak.

W siatkarskiej reprezentacji Gminy Rzgów mężczyzn zagrali: Bartosz Dombek, Szymon Hetmańczyk, Rafał Matuszak, Hubert Musielski, Mateusz Graczyk, Witold Siepka.