Reprezentacja Gminy Rzgów na XIX Letniej Spartakiadzie Gmin Powiatu Konińskiego

Dnia 27 maja br. reprezentacja gminy Rzgów w grach zespołowych wzięła udział w XIX Letniej Spartakiadzie Gmin Powiatu Konińskiego rozgrywanej w Żychlinie. Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Koninie.

Miejsca reprezentacji Gminy Rzgów:

Siatkarki – I miejsce (awans do etapu rejonowego 04.06. w Krotoszynie)

Piłkarze  - III miejsce

Koszykarki – III miejsce

Siatkarze – IV miejsce

Koszykarze – V miejsce

W siatkarskiej reprezentacji Gminy Rzgów kobiet zagrały: Julita Nalewska,  Aleksandra Miśkiewicz, Aleksandra Janc oraz nauczyciel WF Justyna Frasz – Ignaczak (zawodniczka, trener)

W siatkarskiej reprezentacji Gminy Rzgów mężczyzn zagrali: Piotr Fabisiak, Bartosz Dombek, Szymon Hetmańczyk.

W piłkarskiej reprezentacji Gminy Rzgów mężczyzn zagrali: Robert Frąckowiak, Mateusz Szambelan, Norbert Szambelan, Krzysztof Szambelan, Mirosław Kolasiak, Karlitos Perliński, Dominik Kolasiak.

W koszykarskiej reprezentacji Gminy Rzgów kobiet zagrały: Beata Kubasik, Ola Bukowiecka, Natalia Samulczyk

W koszykarskiej reprezentacji Gminy Rzgów mężczyzn zagrali: Tomasz Radziemski, Wiktor Szczepaniak, Sebastian Zakrzewski oraz nauczyciel WF Tomasz Marcinek (zawodnik, trener)

Autor: Michał Rek

października 2017