Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Remis Juniorów GKS-u Rzgów z LKS-em Ślesin w I kolejce Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych

W meczu I kolejki Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych rozegranym 3 września na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna GKS-u Rzgów zremisowała z LKS-em Ślesin 1:1!

GKS Rzgów – LKS Ślesin 1:1 (0:1)

Bramka dla GKS-u Rzgów: Michał Olkowski (1)

Drużyna Juniorów GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: K. Zieliński, R. Graczyk, B. Jaszczak, P. Borowski, K. Zieliński, E. Borowski, T. Karmowski, K. Perliński, M. Olkowski, M. Nalewski, E. Kopaczewski, M. Rosiek, N. Korczewski, K. Frasz, J. Graczyk, M. Królikowski, W. Duszyński, K. Olejniczak, P. Balcerzak. Trener: P. Kopczyński.

Meczem z LKS-em Ślesin wznowili rozgrywki ligowe nasi juniorzy młodsi. Pierwsza część gry to przewaga gości, którzy potrafili dłużej utrzymać się przy piłce. Mimo kilku groźnych sytuacji strzeleckich napastnicy ze Ślesina nie potrafili pokonać naszego bramkarza. Z kolei najlepszą szansę dla GKS-u Rzgów miał Eryk Borowski, który uderzył w poprzeczkę. Napór gości przyniósł efekt w 25 minucie, kiedy to brawurowym wejściem napastnik LKS-u pokonał Kacpra Zielińskiego. Pierwsza połowa to jednobramkowe prowadzenie gości.  Tuż po zmianie stron w 42 minucie znakomity strzał z 25 metrów z rzutu wolnego wykonuje Michał Olkowski i po jego uderzeniu jest już 1-1. Od tego momentu mecz zaostrzył się, jednak mimo kilku znakomitych sytuacji po jednej i po drugiej stronie wynik do końca nie uległ zmianie. Tym samym w I kolejce Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych GKS Rzgów remisuje u siebie z LKS-em Ślesin 1-1. Za tydzień nasi juniorzy pauzują, a za dwa tygodnie udają się na wyjazd do Orzechowa na mecz z tamtejszą Spartą Sklejką. Serdecznie zapraszamy kibiców na ten mecz!

Autor: Michał Rek


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  18
  luty 2018

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry