Rajd Rowerowy

Blisko 100 osób brało udział Rajdzie Rowerowym, który odbył się w dniu 1 maja br. 15 kilometrowa trasa biegła przez Rzgów, Józefowo, Zarzew, Zarzewek, Osieczę Drugą, Babię, Barłogi i Dąbrowicę. Pierwszy postój odbył się na placu zabaw w Zarzewie, gdzie Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Zarzewa niespodziewanie poczęstowały nas pysznym ciastem i kawą. Pamiątkowe zdjęcie z Rajdu zrobiliśmy na  nowo wybudowanej scenie leśnej. Kolejny postój odbył się na placu zabaw w Barłogach, gdzie przywitał nas  Sołtys Wsi Barłogi.

Meta Rajdu miała miejsce w Dąbrowicy, gdzie Panie z Koła Gospodyń ze Rzgowa przygotowały dla każdego uczestnika poczęstunek oraz nastąpiło losowanie drobnych upominków.

Nad bezpieczeństwem podczas całego Rajdu czuwali Strażacy z OSP Rzgów oraz OSP Zastruże. Rajd przebiegał w miłej   i pogodnej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Rajdu: KGW Zarzew, KGW Rzgów, OSP Rzgów, OSP Zastruże, OSP Barłogi, Radni: Jacek Borowski, Grzegorz Gorzelańczyk, Wiktor Nawrocki, Wiesław Czaja, Stowarzyszenie „Solidarni w Partnerstwie”, Ludowy Bank Spółdzielczy w Strzałkowie oddział w Rzgowie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rzgowie, Urząd Gminy Rzgów.

Już wkrótce poinformujemy o terminie kolejnego Rajdu.

października 2017