Punkt Potwierdzania Profili Zaufanych w Urzędzie Gminy Rzgów

Z przyjemnością informujemy, że za zgodą Ministra Cyfryzacji w Urzędzie Gminy Rzgów został otwarty Punkt Potwierdzania Profili Zaufanych.
Punkt znajduje się na parterze – biuro nr 7, stanowisko ds. ewidencji ludności i działalności gospodarczej.
Aby potwierdzić profil zaufany, wystarczy wcześniej założyć konto na stronie profilu zaufanego (www.pz.gov.pl). Proszę pamiętać, że do potwierdzenia profilu potrzebny jest tylko dowód osobisty lub paszport.