Przedszkolaki z wizytą w wiosce norweskiej ARENDEL

„Zajączki" z Przedszkola Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie w dniu 19 grudnia po raz drugi odwiedziły Arendel -  wioskę norweską we Włodzimirowie, Gmina Zagórów.
Dzięki zaangażowaniu Rodziców dzieci z tej grupy w organizację i przebieg Kiermaszu bożonarodzeniowego koszty wyjazdu zostały znacznie zmniejszone poprzez wykorzystanie dochodu z tegoż kiermaszu.
Wycieczka do Arendel to wyjazd rodzinny, a sam pobyt w tym miejscu wprowadził uczestników w magię Świąt Bożego Narodzenia.
Przebywając w towarzystwie elfów, Mikołaja i Pani Mikołajowej, uczestnicząc w zabawach, wykonywaniu ozdób świątecznych, śpiewie kolęd przy ognisku a przede wszystkim otrzymując prezenty wszyscy czuli, że święta tuż, tuż…..
Pobyt w Arendel spełnił oczekiwania dzieci i ich bliskich.

Grudzień to miesiąc przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, przeżywamy go w sposób szczególny, myślimy o prezentach i często przenosimy się myślami do miejsc, w którym moglibyśmy spotkać Św. Mikołaja. Jednym z nich jest Arendel (wioska Norweska), gdzie 18 grudnia dzieci z przedszkola Gromadka Misia Uszatka z grupy Miśki wybrały się, aby spotkać Św. Mikołaja.
W wiosce elfy przywitały i zabrały dzieci na spacer, gdzie mogly zobaczyć żyjące tam zwierzęta, a zwłaszcza renifery. Po spacerze w oczekiwaniu na Mikołaja dzieci bawiły się z elfami, wykonały ozdoby na choinkę.
Kiedy pojawił sie długo oczekiwany gość, wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków.
Św. Mikołaj wysłuchał piosenek przygotowanych specjalnie dla niego, nie zapomniał również o prezentach dla każdego z dzieci.

Pozostając w atmosferze świątecznych klimatów składamy dzieciom oraz ich rodzinom życzenia wspaniałych, pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.

kwietnia 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY