Przejdź do treści
Sprawy Urzędowe
Projekty Unijne


Wersja strony dla niedowidzących
ROZMIAR: A A A   
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów
 • Strona Główna Gmina Rzgów

Przedszkolaki z wizytą w wiosce norweskiej ARENDEL

„Zajączki" z Przedszkola Gromadka Misia Uszatka w Rzgowie w dniu 19 grudnia po raz drugi odwiedziły Arendel -  wioskę norweską we Włodzimirowie, Gmina Zagórów.
Dzięki zaangażowaniu Rodziców dzieci z tej grupy w organizację i przebieg Kiermaszu bożonarodzeniowego koszty wyjazdu zostały znacznie zmniejszone poprzez wykorzystanie dochodu z tegoż kiermaszu.
Wycieczka do Arendel to wyjazd rodzinny, a sam pobyt w tym miejscu wprowadził uczestników w magię Świąt Bożego Narodzenia.
Przebywając w towarzystwie elfów, Mikołaja i Pani Mikołajowej, uczestnicząc w zabawach, wykonywaniu ozdób świątecznych, śpiewie kolęd przy ognisku a przede wszystkim otrzymując prezenty wszyscy czuli, że święta tuż, tuż…..
Pobyt w Arendel spełnił oczekiwania dzieci i ich bliskich.

Grudzień to miesiąc przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, przeżywamy go w sposób szczególny, myślimy o prezentach i często przenosimy się myślami do miejsc, w którym moglibyśmy spotkać Św. Mikołaja. Jednym z nich jest Arendel (wioska Norweska), gdzie 18 grudnia dzieci z przedszkola Gromadka Misia Uszatka z grupy Miśki wybrały się, aby spotkać Św. Mikołaja.
W wiosce elfy przywitały i zabrały dzieci na spacer, gdzie mogly zobaczyć żyjące tam zwierzęta, a zwłaszcza renifery. Po spacerze w oczekiwaniu na Mikołaja dzieci bawiły się z elfami, wykonały ozdoby na choinkę.
Kiedy pojawił sie długo oczekiwany gość, wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków.
Św. Mikołaj wysłuchał piosenek przygotowanych specjalnie dla niego, nie zapomniał również o prezentach dla każdego z dzieci.

Pozostając w atmosferze świątecznych klimatów składamy dzieciom oraz ich rodzinom życzenia wspaniałych, pełnych radości i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.


  Biuletyn Informacji Publicznej  Dziennik Ustaw  Monitor Polski  ePUAP

  Pogoda w naszej Gminie

  20
  styczeń 2019

  Dziś są imieniny:
  brak wydarzeń

  DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS DOBRY START 300 PLUS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY KLAUZULA INFORMACYJNA WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ


  Projekt dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.
  strzałka do góry