Powiatowe podsumowanie roku sportowego

W dniu 29 marca br. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie odbyła się uroczystość podsumowująca sportowy rok w powiecie konińskim. Podczas imprezy nagrodzono lokalnych sportowców, trenerów oraz działaczy i samorządowców.
Wśród odznaczonych sportowców z terenu Gminy Rzgów wyróżniono trenującego kolarstwo Kamila Kudlińskiego ze Sławska.
Ponadto wyróżnienie dla Gminy Rzgów za działalność na rzecz rozwoju sportu w Powiecie Konińskim w 2018 roku odebrał Wójt Gminy Rzgów Grzegorz Matuszak.
Wyróżnienia w dwóch kategoriach otrzymała także Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Sławsku. Wyróżnienia przyznano: „Za osiąganie wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie SZS Wielkopolska w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2017/2018” oraz „Za wspieranie Powiatu Konińskiego we współzawodnictwie sportowo – turystycznym w ramach Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS w 2018 roku”.

fot. lm.pl