Porażka Młodzików Starszych GKS-u Rzgów z Victorią Września w I kolejce Okręgowej Ligi Młodzików Starszych

W meczu I kolejki Okręgowej Ligi Młodzików Starszych rozegranym 18 września na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna GKS-u Rzgów przegrała z Victorią Września 0-4!

Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: Cegielski Filip, Ćwikliński Nikodem, Kałużny Kacper, Karmowski Miłosz, Galor Jakub, Karpiński Hubert, Koziarski Adam, Koziarski Paweł, Kunicki Adam, Kwaśniewski Paweł, Matuszak Kacper, Perliński Brajan, Samulczyk Piotr, Wiśniewski Wiktor, Wojciechowski Patryk. Trener: Przemysław Kopczyński.

W debiutanckim meczu Okręgowej Ligi Młodzików Starszych nasi piłkarze zmierzyli się z doświadczoną drużyną Victorii Września. Pierwsza część to zdecydowana przewaga gości, jednak nie potrafili oni znaleźć sposobu na pokonanie naszego bramkarza. Warto dodać, że w pierwszej połowie Wiktor Wiśniewski znakomicie obronił rzut karny wykonywany przez zawodnika Victorii. Do przerwy wynik bezbramkowy. Po zmianie stron przewaga gości także nie podlegała dyskusji i przyniosła im cztery bramki, które rozstrzygnęły wynik końcowy. Mimo niekorzystnego wyniku należy pochwalić naszych piłkarzy za ambitną walkę w potyczce z silnym rywalem. A już za tydzień kolejny sprawdzian dla naszych młodzików, którzy 24 września zagrają na wyjeździe z SKP Słupca. Serdecznie zapraszamy na mecz!

Autor: Michał Rek

grudnia 2017