Porażka juniorów młodszych GKS-u Rzgów z Sokołem Kleczew w VI kolejce rozgrywek Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych

W meczu VI kolejki Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych rozegranym 8 października na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna GKS-u Rzgów przegrała z Sokołem Kleczew 0:2!

GKS Rzgów – Sokół Kleczew 0:2 (0:1)

Drużyna Juniorów GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: K. Zieliński, R. Graczyk, B. Jaszczak, P. Borowski, K. Zieliński, E. Borowski, K. Perliński, K. Błażejewski, M. Olkowski, M. Nalewski, E. Kopaczewski, N. Korczewski, J. Graczyk,  M. Szumigalski, T. Karmowski, M. Królikowski. Trener: P. Kopczyński.

Mecz juniorów nie był porywającym widowiskiem. Obie drużyny toczyły grę głównie w środku pola. Przewagę przez większość meczu mieli goście. Nasi zawodnicy nie potrafili znaleźć sposobu na pewnie grającą defensywę Sokoła. Pierwsza bramka dla rywali padła po potężnym uderzeniu z rzutu wolnego. W drugiej części meczu goście nadal kontrolowali przebieg spotkania, czego efektem była druga bramka w zamieszaniu w polu karnym. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2 i pierwszy raz w tym sezonie przegrywamy u siebie. Miejmy nadzieję, że za tydzień, 16 października w wyjazdowym meczu z Kosynierem Sokołowo nasi piłkarze pokażą się z dużo lepszej strony.

Autor: Michał Rek

października 2017