Porażka GKS-u Rzgów z ZKS-em Zagórów w X kolejce A-Klasy

W meczu X kolejki A-Klasy rozegranym 30 października na Stadionie Miejskim w Zagórowie drużyna GKS-u Rzgów przegrała z ZKS-em Zagórów 1:2!

ZKS Zagórów – GKS Rzgów 2:1 (0:0)

Bramka dla GKS-u Rzgów: Tomasz Ostrowski (1)

Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: K. Zieliński, J. Karmowski, D. Legumina, M. Olszewski, M. Szambelan, M. Adamski, T. Ostrowski, M. Szwat, K. Sakowski, Ł. Twardowski, R. Bukiewicz, K. Sikorski, M. Grzegorski, S. Kubacki, A. Olszewski, M. Woźniak, K. Wrzaskowski, M. Czajka. Trener: P. Lewandowski

Do wyjazdowego meczu z ZKS-em Zagórów nie przystępowaliśmy w roli faworyta. Piłkarze GKS-u Rzgów bardzo chcieli przełamać złą passę bez zwycięstwa. Nasi zawodnicy przeważali przez całą pierwszą część gry. Po zmianie stron prowadzenie dla naszej drużyny uzyskał Tomasz Ostrowski, który znakomicie „wykończył” dogranie Rafała Bukiewicza. Niestety kilka minut później groźnej kontuzji kolana nabawił się nasz obrońca Mariusz Olszewski. Niestety ta sytuacja miała wpływ na dalszy przebieg meczu, gdyż w końcowych dwudziestu minutach gospodarze dwukrotnie wykorzystali błędy w naszej defensywie i mogli się cieszyć z wygranej 2-1. Z przebiegu spotkania nie zasługiwaliśmy na porażkę w tym meczu, jednak ponownie zabrakło szczęścia po naszej stronie. A już za tydzień 5 listopada zmierzymy się u siebie z Wartą Rumin w „meczu o 6 pkt”. Miejmy nadzieję, że dobra gra naszych piłkarzy w meczu z ZKS-em zaprocentuje i przyniesie efekty w potyczce z sąsiadami z Rumina.

Fot. Mecz GKS Rzgów – ZKS Zagórów (2015r.)

Autor: Michał Rek

października 2017