Pomóżmy Lidii w codziennych zmaganiach

Mam na imię Lidia, mam 35 lat. W 2006 roku uległam wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego doznałam uszkodzenia pnia mózgu. Obecnie jestem osobą poruszającą się na wózku. Nie mówię. Z powodu czterokończynowego porażenia wymagam pomocy nawet w najprostszych czynnościach samoobsługowych.
Bardzo proszę o wsparcie przez przekazanie 1% podatku. Zebrane w ten sposób pieniądze pomogą sfinansować kosztowną i długotrwałą rehabilitację, a także zakup sprzętu rehabilitacyjnego oraz ortopedycznego.
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Loch, 3204 pomagają mi Państwo mierzyć się z rzeczywistością.
Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczna.

maj 2018

DRUKI DO POBRANIA OFERTA INWESTYCYJNA GOSPODARKA ODPADAMI TWÓJ DZIELNICOWY PRZYGARNIJ PSA UNIA EUROPEJSKA MEDIA O NAS RODZINA 500 PLUS MAPA GMINY GISON CERTYFIKATY