Podziękowania z Kancelarii Prezydenta RP dla wszystkich uczestników Narodowego Czytania 2016

Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzgowie Dorota Eltman uprzejmie informuje, że w dniu 05.12.2016 r. wpłynęło do Gminnej Biblioteki pismo z Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej- Andrzeja Dudy zawierające podziękowania dla wszystkich uczestników Narodowego Czytania 2016.

Do podziękowań załączono okolicznościowy, przepięknie wydany egzemplarz książki „Quo Vadis”.

Dla wszystkich zainteresowanych chcących obejrzeć i zapoznać się z lekturą Henryka Sienkiewicza zapraszam do biblioteki.

Dorota Eltman
Dyrektor GBP w Rzgowie